• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Logo Tasarımı Nasıl Yapılır Photoshop

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır Photoshop

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır Photoshop

Logo tasarımının ilk kaba çiziminden, temel biçiminin ve renklerinin verilmesine kadar her safha eforlu özellikleriyle hudutsuz hareket yeteneği sağlayacak bir phosotop programı ile olası olur. Doğru ve nitelikli bir logo tasarımı çalışmasının asıllaştırılabilmesi için öncelikli olarak doğru bir photoshop programının tanımlanması gerekir. Babalogo, bu alanda ilk akla gelen uygulamalar arasındaki grafik tasarım sektörüne damga vuran Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programları kullanıyor.

Temenni ve İstekler İyi Tanımlanmalı

İstenen yapıda ve müessesesel misyona uygun standartlarda bir logo tasarım misali oluşturabilmek için tasarımcının elinde ayrıntılı bilgiler bulunmalıdır. Hizmet verilen sektör, hizmet maksatları, amaçlanan kitle, müessesesel misyon ve logodan temenniler gibi mevzularda harcayıcının tüm istek ve arzlarını kapsayan ayrıntılı bilgilere sahip olunması gerekir. Daha sonra bu bilgiler üzerinden yola çıkılarak, photoshop programı üzerinde ilk kaba çizimin reelleştirilmesi gerekir.

Bu kaba çizim yeniden bilgiler üzerinden hem form hem de renk yapısı açısından orijinal şekilde photoshop’ un gereksinim dinlenen tüm özellikleri kullanılarak, şekillendirilir. Yüzeysel özellikler üzerinden logo tasarımı, müessesesel imajla ilişkili olmayacak, acemi neticelerin elde edilmesine neden olacaktır. Bu surattan kesinlikle logo tasarımının imalinin profesyonel şahsa verilmesi gerekir. Alıcılarına logo tasarımı yapan ve ismini tüm dünyaya duyurmuş bir marka olan Babalogo bünyesinde, her biri alanında uzman tasarımcılar barındırıyor. Tasarımcıların, Behance ve Instagram profillerinden de yakınen takip ettiği logo tasarımcısı olan Teoman DEMİRTAŞ Bu projenin başında kreatif direktörlük misyonunu üstlenmiş vaziyette.

Adobe Photoshop programı gibi yazılımlar son derece eforlu yelpazeye sahip olan zengin ekipmanlı yazılımlardır. Bir profesyonel logo tasarımı çalışmasında gereksinim dinlenebilen veya istenilebilecek her türlü operasyona cevap verebilecek özelliklere sahiptir. 2019 seneyi kampanyası olarak 1.500 TL statik maliyetle tasarım hakikatleştiren Baba logo, markanızın reel kimliğini oluşturmanıza katkıda bulunuyor. Logo tasarımlarını programların değil, reel tasarımcıların yaptığını unutmamalı, markanızın kimliğinin sahta olmaması için, bu alanda profesyonel hizmet sunan Baba Logo’ ya müracaat etmelisiniz. Marka kimliği gibi ehemmiyetli bir mevzuda, fiyatsız ve toplama bilgilerle tasarım ismi altında imaller, son derece negatif neticelere neden olabilir.

Profesyonel logo tasarımı hakikatleştiren Babalogo isimli müessesemiz ile iletişim kurmak isteyenler, babalogo.com adlı internet adres ziyaret edebilir. WhatsApp ve statik telefon numaralarımız ise alttaki gibidir:

 

WhatsApp: 0532 368 13 56

Telefon: 0850 840 56 46

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?