Kıbrıs Feribot Bileti

» karma » Kıbrıs Feribot Bileti

Mersin ve Taşucu kalkışlı feribot seferleri ile Kıbrıs’a gitmek için yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmek ve yılın 365 günü için düzenlediğimiz feribot seferlerinden seyahat tarihinize uygun olan sefer Kıbrıs Feribot Bileti satın almaktır. Hava yolu ulaşımına göre çok daha ekonomik fiyatlara satılan feribot biletlerini indirimli kampanyalardan yararlanarak almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. […]

Mersin ve Taşucu kalkışlı feribot seferleri ile Kıbrıs’a gitmek için yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmek ve yılın 365 günü için düzenlediğimiz feribot seferlerinden seyahat tarihinize uygun olan sefer Kıbrıs Feribot Bileti satın almaktır. Hava yolu ulaşımına göre çok daha ekonomik fiyatlara satılan feribot biletlerini indirimli kampanyalardan yararlanarak almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Mersin Kıbrıs Feribot seferleri Mersin limanı kalkışlı ve Taşucu limanı kalkışlı olarak iki farklı rotayı izlemektedir. Kalkış limanı, varış limanı ve izlediği rota farklılıkları nedeni ile feribot bilet fiyatları kendi içinde farklı fiyatlara sahiptir. Satın aldığınız biletin seferi hava muhalefeti nedeni ile ertelendiğinde veya iptal edildiğinde biletinizi açık bilet olarak değiştirebiliyor veya firma kaynaklı iptallerde para iadesi alabiliyorsunuz.

Biletinizi şahsi nedenlerden dolayı iptal etmek istediğinizde ceza şartlarından dolayı kesinti yapılarak para iadesi alabilir, açık bilete dönüştürebilir ancak biletinizi bir başkasına devir edemezsiniz.

 

Kıbrıs Deniz Ulaşımı

Deniz yolu ile Kıbrıs’a ulaşmak isteyenler için sefer düzenleyen Filo denizcilik ekonomik ve indirimli Kıbrıs Bilet satışı yapmaktadır. Yolculuğunuz boyunca üst düzey konfora sahip feribotlar ve güler yüzlü personel ile hizmet alacağınız Mersin Kıbrıs feribot seferleri için internet sitemizde, limanlarda yer alan acentelerimizde bilet satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kıbrıs feribot bileti alırken ödeyeceğiniz ücrete vergiler dahil olduğu için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. Kimliğiniz veya pasaportunuz ve feribot biletiniz ile birlikte Kıbrıs’a deniz yolu ile yolculuk yapabilirsiniz. Feribot seferlerinde evcil hayvanlarınızı da yanınızda götürebiliyor, arabanızla gitmek istediğinizde arabalı feribot seferlerinden faydalanabiliyorsunuz. Arabalı vapur seferlerinde şahsi araçlarınız için bir yük sınırı bulunmazken ticari araçlar için yük limitleri belirlenmiştir. Ticari araçlar yük limitlerini aştıklarında vapur ile seyahat edemezler.