• DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Kaliteli Ofis Kırtasiye Ürünleri Ofiscim’de

Kaliteli Ofis Kırtasiye Ürünleri Ofiscim’de

Ofisiniz, işletmeniz veya kuruluşunuz için bütün malzeme ve ekipmanları bulabileceğiniz bir adres bulunuyor. Ofiscim sitesine girdiğinizde toplu iğneden fotokopi kağıdına kadar bütün ofis kırtasiye ürünlerini bulabilirsiniz. Sitede sadece kırtasiye ürünleri satılmıyor. Ataşlardan yazı tahtalarına kadar birçok ofis malzemeleri çeşitlerini de bulabilirsiniz.

 

Ofis Kırtasiye Ürünleri

 

Kırtasiye ürünleri kendi arasında kategorilere ayrılıyor. Masaüstü, kağıt ve yazı gereçleri, dosyalama-arşivleme, ambalaj-paketleme, sunum-planlama kategorilerine girerek ofis kırtasiye ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz.

 

Masaüstü Gereçleri; masanızı süsleyecek, işlerinizi kolaylaştıracak bütün masaüstü ofis malzemeleri çeşitleri bulunuyor. Sümen takımı, delgeç, ataşlar, tel zımba, zımba teli sökücü, makas, ıskampalar, kalemlikler, sekreterlik dosyaları ve stickler çeşitler arasında yer alıyor.

 

Kalem ve Yazı Gereçleri; Ofisinizde ve işyerinizde en çok kullanılan ve tüketilen ofis kırtasiye çeşidi kalemlerdir. Scrikss, Noki, Uni, Faber-Caster, Parker marka tükenmez kalemlerin birbirinden kullanışlı modellerini bulabilirsiniz. Tükenmez kalemlerden başka; fosforlu, jel, tahta, koli, mürekkepli kalem çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Mimarlık-mühendislik işindeyseniz rapido ve çizim kalem çeşitleri de bulunuyor.

 

Dosyalama ve Sunum Malzemeleri

 

Ofisinizde işlerinizin düzenli ve aksaksız olmasını istiyorsanız, kullanışlı ofis malzemeleri ihtiyacınız bulunuyor. Her türlü belge ve kağıdı desimal sistemde sıralamak ve hızlı erişim işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun için size askılı, çıtçıtlı veya körüklü dosya çeşitleri lazımdır. Karton ya da RP dış kaplama dosya çeşitlerinden istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. RP kaplama ve Avrupa mekanizmaya sahip arşivleme dosyalarının renk çeşitleri mevcuttur. Dosyaların içine belgelerinizi rahatça yerleştireceğiniz poşet dosyaları da toptan satın alabilirsiniz.

Dosyalarınızı yerleştirebileceğiniz raflı veya kapaklı ofis dolapları çeşitleri de bulunuyor. İster masa başı yanı ister duvara yerleştireceğiniz ahşap dolap çeşitlerini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Kâğıt Ürünleri Çeşitleri

 

Bir ofiste kalemlerle birlikte en çok tükettiğiniz sarf malzemesi fotokopi kağıdı ürünleridir. Büronuzda fotokopi, faks makinesi ve yazıcı bulunuyorsa faks kâğıtlarıyla birlikte fotokopi kağıdı çok kullanılır. Master ve Navigator marka fotokopi kağıdı çeşitleri bulunuyor. 80 gr ağırlıkta olan bu kâğıtlar koliler halinde satılıyor. Her kolide 5 paket bulunuyor.

Her hafta bir üründe büyük indirimler yapan sitede 150 lira üzeri siparişleriniz kargo ücretsiz gönderiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN