İslami Rüya Tabirleri

» karma » İslami Rüya Tabirleri

Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek, özellikle kocanızın tarafından birileri ile bazı sorunlar yaşayacağınıza delalettir. Kocanızın akrabaları, eğer her iki bebek kız ise; ileride pişmanlık duyarak sizden özür dilecek ve affedeceğiniz anlamına gelir. Eğer rüyada yemek yapmak bebeklerle görmek konusunda, gördüğünüz bebekler erkek bebek ise her ikisi, bu durumda karşı taraf hatalarına pişman olacak ve […]

Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek, özellikle kocanızın tarafından birileri ile bazı sorunlar yaşayacağınıza delalettir. Kocanızın akrabaları, eğer her iki bebek kız ise; ileride pişmanlık duyarak sizden özür dilecek ve affedeceğiniz anlamına gelir. Eğer rüyada yemek yapmak bebeklerle görmek konusunda, gördüğünüz bebekler erkek bebek ise her ikisi, bu durumda karşı taraf hatalarına pişman olacak ve en yakın zamanda sizden özür dilecek. Eğer çocuklardan biri kız diğer erkek ise; bu durumda her ikinizde derin pişmanlık duyarak birbirinizi affedecek ve mükemmel günleri birlikte yaşayacaksınız demektir.

Rüyada işten çıkarılmak açıklaması ise; daha önce beklediğiniz ama uzun zamandır unuttuğunuz bir müjdeyi alacağınız anlamına geliyor. Maddi olacak olan bu müjde, sıkıntılarınızdan kurtulmanıza ve ebedi hayatta mükemmel bir yaşam yaşayacağınız anlamına gelir. Eğer işten çıkarılma durumunuz bir yanlış anlaşılma ise; yakın zamanda yurtdışından bir iş teklifi alacak ve bunu reddedeceksiniz anlamına gelir. Eğer sizden kaynaklı bir işten çıkarılma söz konusu ise; bu durumda, yeni müjdeli haber yurt içinde olacaktır.

Rüyada görümce görmek kıskançlık beslediğiniz birinden derin zararlar göreceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden kıskançlık yaptığınız kişi size yakın bir yerde ise, onunla muhatap olmamaya ve olabildiğince aynı ortamda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde hem sizin için hem de kıskançlık beslediğiniz kişi için pek de yolunda gitmeyen senaryolar meydana gelebilir. Bu yüzden temkinli davranmalısınız.