Halkın içinden halkın adamı Ömer Şahin geliyor

» karma » Halkın içinden halkın adamı Ömer Şahin geliyor

Ak Parti Osmaniye Kadirli Belediye Başkanlığı için aday adaylarını kamuoyuna duyurdu. Ak Parti dahilinde ortaya çıkan aday adayları arasında Ömer Şahin ismi de dikkat çekiyor. Ömer Şahin  birçok sosyal projede adından söz ettiren ve yöneticiliği ile her zaman ilgi çeken bir isim olarak biliniyor. Kadirli seçmeni tarafından da tanınan bir isim olan Ömer Şahin; adeta […]

Ak Parti Osmaniye Kadirli Belediye Başkanlığı için aday adaylarını kamuoyuna duyurdu. Ak Parti dahilinde ortaya çıkan aday adayları arasında Ömer Şahin ismi de dikkat çekiyor. Ömer Şahin  birçok sosyal projede adından söz ettiren ve yöneticiliği ile her zaman ilgi çeken bir isim olarak biliniyor. Kadirli seçmeni tarafından da tanınan bir isim olan Ömer Şahin; adeta halkın adamı olarak da tanımlanıyor. Ömer Şahin Osmaniye Kadirli Ak Parti Belediye Başkanlığı Aday Adayı konumunda yer alarak bu görevi üstlenebileceğinden dolayı gereken müracaatlarını gerçekleştiren isimler arasında başı çekmiştir.

Ömer Şahin Ak Parti içerisinde icraatları ile fazlasıyla dikkat çeken bir isim olarak değerlendirilmektedir. Osmaniye içerisinde göreve hazır olan Ömer Şahin tamamen Kadirli’nin gelişmesi adına da aktifliğini sürdürebilecektir.  Farklı farklı projeleri ile ideal bir belediye başkanı aday adayı konumunda bulunan Ömer Şahin; bu görevin üstesinden gelebileceğini ve makam için en uygun aday adayı olduğunu da sürekli olarak gösterebilecek türde bir isimdir. Osmaniye Kadirli’nin görsel ve ekonomik boyutta fazlasıyla gelişmesine dayalı olarak çaba gösterecek olan Ömer Şahin; Ak Parti yönetimi destekli bir biçimde bu şehri geliştiren atılımlar içerisinde de olacaktır. Halkın istediklerini şehre getirme olanağı ile yaşayanları memnun etmeyi sürdüren isim olarak da görülerek seçmenlerin ilgisini çekmeye de devam edebilecek bir statüde de yer alacaktır.