Gereksinimleriniz İçin Doğru Fotokopi Makinesini Seçme

» karma » Gereksinimleriniz İçin Doğru Fotokopi Makinesini Seçme

Günümüzde firmalar işletme üzerinde yük olabilecek tüm masraflı ürünleri kiralama yoluna giderek, masraflarını gidere dönüştürebiliyorlar. Bu yazımızda ise kiralama hizmetlerinden sıkça kullanılmakta olan yazıcı kiralama hizmeti konu başlığımız olacaktır. Ofislerinizde ki gereksiz masraf olan yazıcılar ve devamlı tükenen tonerleri ile başınız beladaysa bu çözüm tam da sizin için. Yazıcı kiralamaları ile yatırım maliyetlerini ortadan kaldırarak, […]

Günümüzde firmalar işletme üzerinde yük olabilecek tüm masraflı ürünleri kiralama yoluna giderek, masraflarını gidere dönüştürebiliyorlar. Bu yazımızda ise kiralama hizmetlerinden sıkça kullanılmakta olan yazıcı kiralama hizmeti konu başlığımız olacaktır. Ofislerinizde ki gereksiz masraf olan yazıcılar ve devamlı tükenen tonerleri ile başınız beladaysa bu çözüm tam da sizin için. Yazıcı kiralamaları ile yatırım maliyetlerini ortadan kaldırarak, son teknoloji ürünleri ofisinize yerleştirebilirsiniz.

Sadece kağıt ve elektrik masrafı ile tüm bu yükün altından sıyrılarak tüm sarf malzeme, bakım, onarım ve toner gibi giderleri kiralayan firmaya devrederek ay sonu oluşan sürpriz arıza masraflarından da tamamen kurtulmuş olursunuz. Özellikle mfp yazıcı kiralamalarında, ofisinizde gereksiz yer kaplayan mürekkepli yazıcı bir kenara kaldırarak network özelliği ile tüm bilgisayarları tek bir noktada ki yazıcınıza bağlayabilirsiniz. Artık günümüzde dijital teknolojideki gelişmeler sayesinde, Fotokopi makineleri dayanıklılığın yanı sıra kullanımı kolay ara yüzlere, daha çeşitli kağıt kullanma yeteneğine, geniş kağıt kapasitesine ve maliyet kontrolü için erişimi kısıtlamanıza ve kullanımı izlemenize imkan veren araçlara sahiptir. Çalışma grubunuzdaki baskı işlerinizin ihtiyacını, hacmini karşılayacak şekilde tasarlanan en iyi dijital fotokopi makineleri, tekrarlanan işlemleri otomatikleştirebilir ve iş akışlarını isteğe göre özelleştirebilir. Ayrıca güvenli veri transferi için ağ doğrulama, yazıcı ve tarayıcı şifreleme ve görüntü üzerine yazma özellikleri sayesinde ağınızdaki özel bilgiler korunur. Bugünün çok işlevli fotokopi makinesi geçmişin tek işlevli cihazlarından çok uzak. Üstün belge çıktısı ve basitleştirilmiş iş akışları için bir araç olarak, çok işlevli bir fotokopi makinesi en önemli seçimdir. İhtiyaçlarınız için doğru cihazı nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Fotokopi makinesi üreticileri maksimum belge çıktısını açıklamak için aylık iş döngüsü terimini kullanır. Aylık iş döngüsü ve üretim kapasitesini ifade eder. Ancak aylık önerilen ortalama baskı hacmi ile aynı değildir. Hacim gereksinimleriniz, belirtilen aylık iş döngüsünün yaklaşık yarısına düşmelidir. Ara sıra oluşan ağır iş yükünün üstesinden gelebilecek bir cihaza sahip olacaksınız, ancak onu düzenli olarak tam kapasite ile çalıştırmayacaksınız. Kuruluşunuz ara sıra renkli baskıya mı ihtiyaç duyuyor, yoksa şirket içi profesyonel kalitede renkli baskı iş için gerekli mi? Renkli bir iş yazıcısı veya fotokopi makinesi, dikkatleri önemli bilgilere çekmek için biraz renge ihtiyaç duyulan zamanlar için mükemmeldir. Yüksek miktarlarda ve özel kağıt üzerinde üstün renkli çıktı gerektiren kuruluşlar için, üretim sınıfı bir sistem veya geniş formatlı bir yazıcı daha iyi bir seçim olabilir. Uygun fiyatlı fotokopi makinesi kiralama oranları, bu kadar çok sayıda küçük-orta ölçekli işletmenin görüntüleme ekipmanlarını kiralamayı tercih etmesinin nedenlerinden biridir.

WebSitesi: https://www.bogazicifotokopi.com.tr