• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Epoksi Zemin Kaplamalar Mimariye Katkı Sağlıyor

Epoksi Zemin Kaplamalar Mimariye Katkı Sağlıyor

Mimari özellikleri göz önünde bulunduran müşterilerin epoksi zemin taleplerine yer verdikleri açıktır. Nitekim göze bir hayli hoş gelen bu zemin kaplamaların birden fazla çeşidi bulunuyor. İsteğe bağlı olarak renk ile tasarım uygulamalarına yer veriliyor. Sonuç olarak estetik görünümleri bir hayli hoş olan kaplamalar uygun görülen mekana uygulanır. Bakım ve onarımları çerçevesinde de müşterilerin uzun yıllar muhafaza etmeleri mümkün olacaktır.

 

Modern Çizgilere Sahip Terrazo Sistemler

 

Ankara epoksi zemin türleri arasında terrazo olanları da göreceksiniz. Nitekim bu türlerin daha çok restoranlarda, otellerde ve alışveriş merkezlerinde kullanımlarına gidilir. Bunun temel sebebi ise sistemlerden yana göze bir hayli hoş gelen mimari çizgilere yer verilmesidir. Burada granit, cam ya da mermer malzemeleri üzerinden tasarımlara gidilir. Uzun ömürlü olmasından kaynaklı da tercih edilen bu epoksi zemin modelinin;

 

 • Sınırsız renk seçeneklerinden yana üretimine yer verildiğini söylemek gerekiyor.
 • Dekorasyona bağlı olarak müşterilere pek çok tasarım sunulmaktadır.
 • Her türlü yüzeye uygun olmasından kaynaklı da bir hayli ön planda tutuluyor.
 • Estetik görünümlerine rağmen uygun fiyat aralıklarından epoksi zemin Ankara merkezinden yana uygulanır.

 

Epoksi Terrazo Zemin Kullanım Alanları

 

Epoksi zemin kaplama türlerinin sayısı bir hayli fazladır. Bunun için de pek çok alanda kullanıma uygun olanlarla karşı karşıya kalacaksınız. Baştan da söylediğimiz gibi kafelerde, otellerde ya da alışveriş merkezlerinde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bunların dışında Epoksi Ankara siparişlerinin fuar ile sergi salonları adına da alındığını söylemek gerekiyor. Eğitim kurumları dahi bu tarz estetik görünümlere sahip zeminleri tercih ediyor. Tercih edilmesinin diğer nedenleri olarak;

 

-Kolay Bakım; Zeminin bakımına yönelik uzun ve maliyetli çalışmalara yer verilmez. Dayanıklı olmasından kaynaklı dilediğiniz temizlik ürününden yana hijyen sağlayabilirsiniz. Su yalıtımının iyi durumda olması da bakımı sırasında sorun yaşamanızın önüne geçecektir.

 

-Ekonomik Seçim; Tasarımlarına rağmen fiyat aralıklarının cep yakmadığı da bilinir. Bu yüzden de çoğu mekanda tercih edildiğini göreceksiniz. Gerek onarımı gerekse bakımı için de yüksek fiyatlara yer verilmiyor. Üstelik kısa sürede onarımına ve bakımına yer verilerek 25 yıla kadar kullanılması hedef alınır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN