• DOLAR
  5,5847
  % 0,33
 • EURO
  6,2105
  % 0,26
 • ALTIN
  271,7901
  % -0,30
 • BIST
  95.734
  % -0,87
Epoksi Uygulaması Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Yöntemin Avantajları

Epoksi Uygulaması Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Yöntemin Avantajları

Epoksi fiyatı uygulamanın sağlamış olduğu avantajlara göre makul kalmaktadır. Kişilerin epoksi uygulaması aracılığı ile kısa bir sürede zeminlerini ısı ve suya karşı dayanıklı hale getirecekleri vurgulanmalıdır. Epoksi uygulaması aslına bakılırsa epoksi bazlı bir reçine şeklinde kişilerin karşısına çıkmaktadır. Bu konunun uzmanları tarafından gerekli uygulamalar yapıldıktan sonra madde kuruyacak ve sert bir hal alacaktır. Bu şekilde zemin kaplaması da tamamlanmış olacaktır.

Epoksi Kullanım Alanları Nelerdir?

Epoksi zemin fiyatı ve epoksinin uygulandığı diğer alanlardaki fiyatlar kategoriye göre farklılaşabilmektedir. Bazı yüzeylerde epoksi uygulaması öncesi muhakkak bir düzleştirme işlemi uygulanmak zorunda kalmaktadır. Bu nedenle epoksi ve düzleştirme işlemi ile beraber ödenmesi gereken tutar daha yüksek olmaktadır.

Ek Kullanım Alanı: materyal sadece zemin kaplama işlemleri sırasında değil aynı zamanda teknelerin su almasını engellemede ya da yapı malzemelerinin birbirine tutturulmasında adeta geniş bazlı bir yapıştırıcı olarak bile kullanıma alınabilmektedir.  Uygulanacak alan ne denli emek istiyorsa malzeme fiyatının üzerine bu işçilik eklenerek gerekli hesaplamalar tamamlanmaktadır.

Epoksi Fiyat Analizi Nasıl Yapılmalıdır?

Epoksi birim fiyatı konusunda merak içerisinde olan kişilerin uygulama alanları üzerinden inceleme gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Daha dar alanlarda epoksi uygulaması yapmak isteyen kişilerin metrekare başına ödeyecekleri tutar tabi ki daha yüksek olacaktır.

Epoksi uygulanacak olan alan arttıkça kişilerin ekonomik bir tablo ile karşı karşıya kalacakları da belirtilmelidir. Bu süreç içerisinde ek bir hizmet lazım olursa o da fiyata eklenecektir Firmaların bu konuda politikasının ve genel fiyat listesinin nasıl olduğu araştırılarak işlem gerçekleştirilmelidir.

Zemin Döşemesi Hakkında Gelen Dönütler

Epoksi m2 fiyatı alana göre farklılık gösterse de uygulanacak olan materyalin ve uygulamanın kalitesinde bir değişim olmayacaktır.

 • İzolasyon açısından tam donanımlı bir yapı olduğu dile getirilmektedir.
 • Ağırlığa karşı büyük bir direnç gösteren zemin yapısı uzun seneler boyunca sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.
 • Sorun çıksa dahi firma tarafından gerekli olan müdahale ücret talep edilmeden firma tarafından üstlenilecektir.

Uygulama ile alakalı gelen yorumlar bu biçimde sıralanmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?