E-Sigara

» karma » E-Sigara

Bazı kişiler için sigara kullanmak elit görünse de sigara kullanmak son otuz yıldan bu yana insanlara sağlıklı bir durum olmadığı anlatılır kavramda. Elektronik Sigara, sigara içenler için sigaranın bırakılmasında gereç olarak kullanılıyor. Sigaranın içeriğinde bulunan tütün miktarının düşürülmesi insanların akciğerlerine hasar vermezken, e-sigara kullanımında insanlar hiçbir şekilde nikotin ve tütün tüketmeden sigara keyfi alabiliyor. Avrupa ülkelerinde yaygın […]

Bazı kişiler için sigara kullanmak elit görünse de sigara kullanmak son otuz yıldan bu yana insanlara sağlıklı bir durum olmadığı anlatılır kavramda. Elektronik Sigara, sigara içenler için sigaranın bırakılmasında gereç olarak kullanılıyor. Sigaranın içeriğinde bulunan tütün miktarının düşürülmesi insanların akciğerlerine hasar vermezken, e-sigara kullanımında insanlar hiçbir şekilde nikotin ve tütün tüketmeden sigara keyfi alabiliyor. Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan elektronik sigara içeriğinde bulunan meyve nektarları ile birlikte kullanıldığında yani meyve nektarlarından likit yapılarak kullanıldığında insanların böbreklerine, akciğerlerine, gözlerine, kalbine, midesine ve pankreasına hiçbir şekilde zarar vermeden uzun süre kullanılabiliyor.
Meyve nektarları ile yapılan likitlerin her yaştan kişi tarafından tüketilmesi sigarayı bırakmak isteyen küçük yaştaki kişilere de büyük bir umut sağlıyor. Daha otantik bir görüntüye sahip olmak isteyenler e-sigara kullanımına başladıklarında sigaraya fazla alışık iseler e-sigara likitlerinden içeriğinde eser miktarda tütün yani nikotin olan türleri seçerek bunları kullanabilirler. Yavaş yavaş nikotin miktarının azaltılması sağlıklı olarak kişilerin meyve nektarlarından yapılmış olan likitler ile sigara içmelerini sağlayacaktır.