• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Döner Ocağı Modelleri

Döner Ocağı Modelleri

Döner Ocakları Kullanımı

Döner ocağında ilk olarak dikkat etmeni gereken  insanların kaliteli ve uygun olan döner ocağı fiyatları aradıklarını gözlemledik ve bu yazımızı buna göre işledik. İlk olarak Dönercilerin işini kolaylaştıran en önemli özellik olarak devamlı dönerek eşit miktarda pişmesi sağlayan döner ocağı motoru alttan yada pek tavsiye edilmese de üstten bölümlü çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz.  Gözlemlerimize göre Döner ocağı radyanı genelde gazlı olarak tercih edilmektedir. Sizde Usta dönerci gibi kimi fastfood firmaları elektrikli olan modelleri kullandıklarını gözlemleyebilirsiniz. Hazırlık aşamasında  Döner ocağı şişi etleri eşit miktarda döndürülerek yerleştirmek gerektiğini ustalarımızdan öğrenmeye çalışabiliriz. Bu meslekte  döner ocağını küçük adımlarla hazırlamakla başladığını görebiliriz.  Birde Döner ocağı yapımı son kullanıcı için çok önemlidir bu  nedenle göz zevkine göre  satış yapacağınızı hatırlatarak  makinenizi temiz ve tertipli tutmalısınız. Makinenin kullanılan malzemesinin sağlamlığı ve bu makineden alınacak verim için çok önemlidir ve kararlarınızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

Döner Ocağı özellikleri

Döner ocağı elektrikli olan modellerde enerji ihtiyacı yüksek olduğu için 380 V  Sanayi Elektriği çalışacak şekilde üretilmektedir. Piyasaya baktığımızda Müşterimiz en çok  döner ocağı alt motoru olan ürünü tercih edilmekte olduğunu anlayabiliriz. Birde gazlı ürünlerde ortalama döner ocağı taşı kullanımı ortalama 3 yıl olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız.  Bilmemiz gereken Döner ocağı motorlu olan ürünlerde 2 yıl garanti verilerek sizlere güven anlamında rahat olmamızı sağlamalarıdır. Çeşit anlamında  isteğimiz olduğunu bilen firmalar Birde Bazı müşterilerine  döner ocağı odunlu yada kömürlü olarak değişik özellik kazandırarak ürün sınıflarını geliştirmektedirler. Bu firmanın  Döner ocağı tepsisi paslanmaz saçtan imal edilmiştir. Piyasadaki  döner ocakları gibi alüminyum tepsi kullanılmamaktadır.  Bizlere açıklamada bulunan  bu firmada en çok sorulan sorulardan olan döner ocağı 2.el bulmaları konusunda bu işi yapan yerlere yönlendirme yapmakta oldukları beyan ettiler.  Ürün çeşitlerini yazmaya başlayarak sıraladığımızda döner ocağı üst motoru ve  döner ocağı kömürlü olarakta  döner ocağı imalatı yaptıklarını bizlere anlattılar. Elektrikli modellerde kuru sistem çalışan  döner ocağı rezistansı üstünde olan döner ocağı teli ile  döner ocağı camı aradığınızda bulabilirsiniz.

Döner ocağı ölçüleri

Döner ocağı 3 gözlü:50x55x115 cm

Döner ocağı 4 gözlü:50x55x125 cm

Döner ocağı 5 gözlü: 50x55x135 cm

Döner Ocağı Aparatları:

 • Döner ocağı aynası,
 • Döner ocağı dedantörü,
 • Elektrikli döner ocağı rezistansı,
 • Döner ocağı gözü (radyan),
 • Döner ocakları camlı,
 • Döner ocağı şişi,

Döner ocağı alttan motorlu olan makinelerin istenirse alt bölümü için gerekli olan  döner ocağı alt tezgahı istenirse yapılmaktadır. başka yerlere bakmadan bizlerden döner ocağı büyük olarak adlandıran üstüne sabitlemede yapılmaktadır.  Birde döner ocağı davlumbaz olarak üzerine koymanızı tavsiye ederiz. Döner ocağı havalandırma için  döner ocağı davlumbazı yerinize göre özel ölçülerde yapılması gereklidir.

Teknik Özellikleri :

Döner ocağı çalışma basıncı 20 Mbar üzeridir.  Sadece Elektrikli olan ürünlerde  camlı döner ocağı kullanılmaktadır. Buna göre Bilgi alabilirsiniz. Döner ocağı doğalgazlı  ürünlerde  ise aranılan bir diğer bilgide  döner ocağı doğalgaz tüketimidir.  Döner ocağı gaz tüketimi 1.031 m3/h’dir.

En uygun Döner ocakları modelleri ve fiyatlarına www.donerocaklari.com sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?