• DOLAR
  5,5847
  % 0,33
 • EURO
  6,2105
  % 0,26
 • ALTIN
  271,7901
  % -0,30
 • BIST
  95.734
  % -0,87
Deri Ceket ve Son Yıllardaki Gelişim Süreci

Deri Ceket ve Son Yıllardaki Gelişim Süreci

Deri ceket son 80 yılda çok gelişti ve kendini yeniledi. Yeni modeller renkli, desenli veya çizgili hatta hayvan desenli yaratıcı modeller de var.  Ünlü aktörlerin oynadıkları filmlerde “ motorcu çocuk” ya da “kötü çocuk” karakterini izleyiciye aktarmak için kullandığı eşyalardan biriydi. O dönemde deri ceketin bu kadar rağbet göreceği düşünülmüş müydü, bilemiyoruz.  Bilinçli bir pazarlama çalışması ise hedefi vurduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle erkekler arasında havalı ve favori bir giyim tarzı olarak tercih edilirken deri ceketin kadınların gardıroplarına girmesi de gecikmedi.  Her renk deri ceket aynı renk çizme ya da ayakkabı ile de tamamlanır hale geldi.

Deri ceket öyle bir tarz ki kullanana hayran bıraktırıyor ve kullananı çok çekici kılıyor.  Soğuktan yâda kardan korunmak, ısınmak ve şık görünmek için doğru tercihtir.  Bakımı da çok kolay olan deri ceket modellerini inceleyin ve dolabınıza en az bir tane ekleyin.

Deri ceket bir kültür ve felsefe desek abartmış olmayız.  Özellikle motorcuların tercih ettiği tarz özgür yaşamı temsil ediyor.  O sebeple rahat ve sağlıklı deri ceket modelleri günümüzde tüm tarz sahiplerine hitap etmeye başladı.

Dana ve kuzu derisinden yapılan ceketler tercih edilse de mali olarak karşılayamayan kişiler ve hayvan severler suni deri ile aynı tarzı yakalamaya çalışıyor.

Deri ceket her şey ile kombin yapılabilir, çağımız rahatlık ve konfor çağı ve deri ceket her çağda olduğu gibi bu çağda da revaçta…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?