Club505 İle Yeni Aşklara Yelken Açın

Club505 İle Yeni Aşklara Yelken Açın

34
0
PAYLAŞ

Tinder, temel olarak iki bireyin birbiriyle tanışmasını sağlayan bir uygulamadır.

2012 yılında ana hatları oluşturulmuş ve 12 Eylül tarihinde halka açık bir şekilde kullanıma sunulmuş olan Tinder, insanlar arasında tanışma, görüşme ve konuşma eylemlerini tekdüze bir hale indirmiş ve birçok problemi ortadan kaldırmıştır.

Tinder Nedir?

Arkadaşlık siteleri ve eş bulma sitelerinin popüler olduğu ülkemizde insanlar potansiyel eş adaylarını bulmak için farklı platformlarda onlarca üyeliğe sahipler. Bu kargaşa ortamının önüne geçen IAC firması tüm dünyada insanların eş ve sevgili arayışında olmasını bir iş fikri olarak görerek Tinder uygulamasını kullanıma sunmuştur. Çöpçatanlık sitesi ve tinder benzeri siteler kuranlar için bir hayal kırıklığı ve geleceğe yönelik kaygı yaratan Tinder girişimi, birçok genç ve orta yaşlı insanın birbiriyle buluşmasına, tanışmasına ve hatta yuva kurmasına imkân tanımıştır.Club505 bu tarz siteler içerisinde en güvenilir ve en yoğun kullanıcı kitlesine sahip olan sitedir.

Android ve IOS ortamlarında kullanılabilen mobil uygulama, dünya çapında tüm bireylerin bir parmak hareketiyle birbirlerine bağlanıp konuşabilmesine olanak sağlamış ve yeni birlikteliklere imza atmıştır. Sanal evrenin git gide fiziksel evreni geride bıraktığı yıllarda insanların tanışma ortamı olarak da Tinder gibi platformları referans göstereceği günler gelmiştir.

Tinder uygulaması özellikle yakın çevre seçme, ölçüt belirleme gibi özellikleri sayesinde cafe, meydan gibi alanlarda ellerden düşmeyen bir uygulama pozisyonundadır. Uygulamanın barındırdığı lokasyon tabanlı arama motoru sayesinde çevrenizdeki kız ya da erkek potansiyel eş ve sevgili adaylarınızı bulmak için tek yapmanız gereken beğendiğiniz kişide ekranı sağa kaydırmak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK