BETGRAM ŞİKÂYET

» karma » BETGRAM ŞİKÂYET

Betgram sitesini şikâyetleri incelendiği zaman, birçok konuda şikâyet edildiği ve bu şikâyet konularının da anında çözümlendiği görülmektedir.

Betgram sitesini şikâyetleri incelendiği zaman, birçok konuda şikâyet edildiği ve bu şikâyet konularının da anında çözümlendiği görülmektedir. Bahis severlerin en çok tedirginlik duyduğu güvenilir bir site arama çalışmalarına bakıldığında Betgram sitesi ile ilgili bir şüphe olmadığı açıkça bellidir. Çünkü sitenin lisans bilgileri sunulmakta, site ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yaşanmasına ilişkin şikâyet siteleri ve sitenin canlı destek hattı ile erişim sağlanmaktadır. Bu şikâyetlerin çözümüne yönelik çalışmalarda bulunulması sitenin hızlı ve sistemsel çözüm odaklı hareket ettiğini göstermektedir.

Betgram Şikâyet Konuları

Betgram giriş sitesi için ulaştırılan şikâyet konuları içerisinde, bonus alımları ile ilgili şikâyetler ağırlık göstermektedir. Özellikle bonus kurallarını okumadan alan kişilerin yaşamış olduğu sıkıntılar nedeni ile bonus verilmemekte, verilen bonusların çevrim hatasından kaynaklı sonuçlanan paralar yatırılamamaktadır. Bu nedenle bonus alımlarında sadece siteye yüklenmek hata olur. Kullanıcı hatalarından kaynaklı alınan bonusların da kurallarına uygun şekilde kullanıldığı takdirde bir sorunla karşılaşılmadan çekim talebinde bulunulduğu gözlemlenmektedir. Ayrıca para yatırma ve para çekme ile ilgili gelen şikâyet konularının da site yetkilileri tarafından hızlı bir şekilde çözümlendiği görülmektedir.