• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Arapça Tercümede Kurumsal Çözüm Ortağınız, OKEANOS…

Arapça Tercümede Kurumsal Çözüm Ortağınız, OKEANOS…

Arapça Tercümede Kurumsal Çözüm Ortağınız, OKEANOS…

 

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana tüm dil ve tüm terminoloji alanında olduğu gibi Arapça tercüme hizmetinde de etik ilkelerine ve değerlerine bağlılığını uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme kriterleri ile sentezleyerek sunmanın başarıya dönüşümünü yıllardır yaşıyor.

Arapça tercüme hizmetinde dünya kalitesini yakalayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme başarısını kalite standartlarına bağlı kalarak sürdürüyor.

Arapça Yeminli Tercüme Hizmetinde EN 15038 Hizmet Kalite Standartları

Arapça’nın son yıllarda en çok talep edilen tercüme dili olması ve artan talebe sağlanmaya çalışılan çözüm yolları sadece başarılı firmaların ayakta kalmasını sağlıyor.

Başarının hizmet kalitesinde saklı olduğunun farkında olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi dünden bugüne kalitesini artırmak ve bunu korumak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yurt içi ve yurt dışında giderek genişleyen müşteri portföyüne bağlı çalışmalarını, belirli denetimlerden geçerek genişleyen tercüme ekibi ile Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme global pazardaki Arapça tercüme çalışmalarını artırıyor.

Arapça yeminli tercüme hizmetinde de şirket kuruluşu, gayrimenkul işlemleri, vatandaşlık, ikamet, ortaklık, iş anlaşmaları ve daha birçok alanda yurt dışında mühendislik, mimarlık, tıp, hukuk, finans gibi alanlardan mezun ve Arapça dilinde eğitim almış ya da Türkiye’de ilgili üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun tercüme ekibi ile çalışmalarını yürütmektedir.

Arapça yeminli tercüme işlemlerinde anlık ve kaliteli tercüme hizmetini hem yazılı hem de sözlü olarak Perpa Ticaret Merkezi’ndeki ofisinde sürdürmektedir.

Yıllarca iş dünyasının nabzını tutan ve yerel ve global gelişmeleri, fuar, organizasyon ve seminerlere gösterdiği hassasiyet ve katılımlarla da sergilemeyi başaran Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, bunu kaliteli ve memnun olunan bir tercüme hizmeti ile ispat etmektedir.

Her projenin yeni bir başlangıç olduğuna inanan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu doğrultuda her projeyi müşteri odaklı yaklaşarak firma ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda planlamaktadır.

Acil ve kısa zaman içerisinde tamamlanması gereken Arapça acil tercüme projeleri için doğru proje yönetimine ve uzman koordinasyon ekibine sahip olarak devam ediyor. Arapça acil tercüme talepleriniz için gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz…

Arapça acil tercüme hizmeti, proje kabulü, tercüme, editing, redaksiyon, son okuma ve proje teslimi aşamalarını kapsayan baştan sona EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında ilerlemektedir.

Arapça tercüme hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?