Antalyahaber.tv Gerçeği Yansıtıyor

» karma » Antalyahaber.tv Gerçeği Yansıtıyor

Antalyahaber.tv, Antalya’da yayın hayatına başladı. Sosyal medya hesapları ve www.antalyahaber.tv web adresiyle hizmete geçen antalyahaber.tv, TTMEDYA bünyesinde olup genel müdürlüğünü Necat Aktaş yapmaktadır. Antalya’nın güncel haber, video ve görselleriyle yerelden, ulusala hizmet sunacak antalyahaber.tv, demokratik değerlere ve insan haklarına bağlılığıyla kurulmuştur. Gazeteciliğin evrensel ilkeleri çerçevesinden bir an olsun sapmayacaklarını belirten Genel Müdür Aktaş, “Gerçekleri nesnel […]

Antalyahaber.tv, Antalya’da yayın hayatına başladı. Sosyal medya hesapları ve www.antalyahaber.tv web adresiyle hizmete geçen antalyahaber.tv, TTMEDYA bünyesinde olup genel müdürlüğünü Necat Aktaş yapmaktadır. Antalya’nın güncel haber, video ve görselleriyle yerelden, ulusala hizmet sunacak antalyahaber.tv, demokratik değerlere ve insan haklarına bağlılığıyla kurulmuştur. Gazeteciliğin evrensel ilkeleri çerçevesinden bir an olsun sapmayacaklarını belirten Genel Müdür Aktaş, “Gerçekleri nesnel bir biçimde, sansürlemeden ve saptırmadan halka aktaracağız. Basın Ahlak Yasası içinde sokağın düşünce ve ifade özgürlüğünü kullanması için uğraşacağız. Yayın özgürlüğümüzün temelinde insan hakları vardır” dedi.

Halkın doğru haber alma ve bilgi edinme hakkına sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirten Genel Müdür Aktaş, “Her türlü sansürle mücadele edeceğiz. Antalyahaber.tv olarak biz önce gerçeğe karşı sorumluluklarımız olduğu düşüncesindeyiz. Yapacağımız bilgi ve haberlerle özgür düşünceden taviz vermeyeceğiz. Hiçbir ticari hizmette bulunmayıp, toplumsal nitelikte çalışmalar yapacağız. Yurttaşlara ileteceğimiz bilginin sorumluluğuyla çalışacağız. Meslek ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğiz” ifadesini kullandı.

Sosyal Medya Üstünden Haberleri Takip Edebilirsiniz
Antalya haber tv, son yıllarda kullanımı son derece yaygın bir hale gelen sosyal medyanın değişik platformlarını oldukça aktif bir biçimde kullanıyor. Artık birçok kişinin haberleri öğrenmek için Twitter ve Facebook ile Instagram üstünden işlem yapıyor. Bunu göz önünde bulunduran haber antalya sitesi, mevcut hesaplarıyla en güncel gelişmeleri anlık olarak yayınlıyor. Hemen bilgi almak kolay.Ajansın sosyal medya hesaplarını takip edin. Gerek kente gerekse ülkeye dair en son gelişmeleri edinin. Böylelikle gündemden hiçbir şekilde uzak kalmamış olacaksınız.

Doğru ve Dürüst Haber
Antalya haber, her daim haksızlığa karşı sergilemiş olduğu duruşla dikkat çekiyor. Toplumun bilgilendirme hakkını sonuna kadar kullanmasına olanak tanıyor. Bu çerçevede yerelden başlamak üzere hem bölgesel hem de ülkenin tümünü ilgilendiren haberler yayınlanmakta. Ajans her daim objektif haberciliğin gereklerini yerine getirme konusunda çok ısrarcı. Bunun yanı sıra dünya genelinde kabul görmüş olan tarafsız haberciliğin tüm kriterlerine uyumlu bir yayın politikası söz konusu. Böylelikle en doğru bilgiyi alabilmek son derece kolay bir hale geliyor. Sansüre karşı mücadele sözü veren haber sitesi, beklentileri karşılama noktasında son derece iyi.

Farklı Haber Kategorileri Üzerinden En Güncel Bilgiyi Alın
Haber Antalya sitesi ile farklı birçok konuya dair en son ve yeni olan gelişmeleri öğrenmek mümkün. Güncel haberler bunların başında geliyor. Hatta buna dair son derece başarılı bir haber alanı var. Kentte ne oldu ne bitti öğrenmek istiyorsanız buradan rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Antalya Haber Hava durumu tahminleri anlık ve güncellenerek sitede yayınlanır.
Bunun yanı sıra spor dünyası içindeki en son gelişmeleri de unutmamak lazım. Ajans buna dair de kaliteli bir alan tasarlamış durumda. İlgili yere tek tıkla erişim sağlayın ve futboldan basketbola kadar farklı birçok branştaki gelişmeyi öğrenin. Tüm bunlara ek olarak dünya, güncel, turizm, yaşam, politika, medya, magazin, kültür ve sanat gibi daha nice farklı başlık var.

Video ve Fotoğraflarla Haberler Destekleniyor
Antalya Haber Tv sitesinde aynı zamanda çok zengin içerik de dikkat çekiyor. En son gelişmelere dair foto galeri kısmını hemen ziyaret edebilirsiniz. Son derece profesyonel bir biçimde çekilmiş olan görseller burada. Aynı zamanda videolarla desteklenmiş ve materyallerle siteye yüklenmiş olan haberler de sitede. Bunların tümüne erişim konusunda bir sıkıntı yok. Tek tıklama işe bunu yapmak mümkün olacak. Böylelikle gündemden haberdar olacaksınız.
https://www.facebook.com/antalyahabertv/

https://www.instagram.com/antalyahabertv/