• DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
ADR BELGESİ

ADR BELGESİ

Tehlikeli madde taşımacılığı yapacak olan kişilerin zorunlu olarak bulundurması gereken ADR belgesi, mesleki yeterlilik belgesi olarak kullanılmaktadır. Ancak bu belgenin alınabilmesi için mevzuatta belirtilen koşulları bilmek son derece önemlidir. Taşınacak olan tehlikeli maddenin kategorisine göre değişiklik göstermekte olan koşullarla ilgili olarak danışmanlık hizmetlerini sizler için sunmaktayız. Hangi şartlarda, ADR belgesinin yeti ve sorumluluk alanlarıyla ilgili bilmek istediğiniz konularda, taşıma faaliyetlerinin hangi şartlarda gerçekleşeceğiyle ilgili olarak veya personellerin eğitim aşamaları gibi çeşitli hususlarda sizlerle birlikte gerekli adımları atmaktayız. Sertifikaların alınması, taşımacılık faaliyetlerinin yapıldığı araçların olarak ADR belgesi şartlarına uygun şekilde hazırlanması gibi hususlarda firmalarımızdan alacağınız danışmanlık hizmetleri ile işlerinizi daha kolay bir biçimde sürdürmüş olacaksınız.

Şartların yerine getirilmesi halinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilecek olan bu belgenin takipçisi olan adreslerimiz vasıtasıyla sahip olabilirsiniz. Şirketlerinize yönelik olarak gerçekleştirilecek olan denetimlerde herhangi bir problemin yaşanmaması amacıyla adreslerimiz vasıtasıyla yürütülmekte olan hizmetlerimize hemen göz atabilirsiniz. Bu belgeye sahip olmanıza yardımcı olan ve size ADR belgesi alma hususunda gerekli tüm bilgi ve donanımı aktaracak olan elemanlarımız ile hemen tanışabilirsiniz. Personellerimizin işinde profesyonel olması sayesinde herhangi bir eksiğin ve kusurun bulunmayacağından emin olacaksınız. Bu belgeye sahip olmanızın ardından düzenli olarak takibini yaparak, raporlama sistemlerini sizlere aktaracak olan uzman kadromuz sayesinde rahat edebileceksiniz.

Tehlikeli maddelerin taşınma faaliyetlerinde depolamasını veya ambalajını yapacak olan kişilerin alabileceği ADR belgesi ile ilgili olarak ciddi bir bilgi ve uzmanlık isteyen konularda sizlere yardımcı oluyoruz. Sahip olmanız gereken yeterliliğe ulaşmanızda sizlere gerekli faaliyetleri sunmakta olup, işinizde uzmanlaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun TMGD hizmetlerini ve ADR belgesine sahip olma arzularınızı gerçekleştirmek için bir an önce bizleri aramaya başlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN