• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
2019 Yaz Kampı Kayıtları

2019 Yaz Kampı Kayıtları

2019 Yaz Kampı Kayıtları

Uzun geçen kış döneminin ardından yaz aylarını değerlendirmek isteyen çocuklar için karne hediyesi vermek isteyen ebeveynler 2019 kampları ile yazı dolu dolu geçirmelerini sağlayabilirler.

Kış döneminin ardından özellikle yazı keyifle geçirmek isteyen çocuklar için düzenlenen yaz kampı uzman eğitmenler tarafından farklı spor dallarında eğitim alınmasına ve en iyi şekilde yazı değerlendirmenizi sağlamaktadır. 2019 yazı için gerçekleştirilecek olan kamp kayıtları başlamıştır. Site üzerinden online olarak gerçekleştirilecek olan kayıt işlemleri sayesinde kısa süre içerisinde kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Uzman eğitmenler tarafından verilecek olan eğitimlerde çocukların kendilerine olan özgüvenlerinin arttırılması ve aynı zamanda kendi kendilerine yetmeyi öğrenmeleri sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sporlar ile keyifli vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. 2019 yılı için düzenlenecek olan gençlik kampı gençlerin bu yazı dolu dolu yaşamasını sağlamaktadır. Belirlenen yaş aralığında olan gençler için yapılacak olan online kayıt işlemlerinin ardından gerekli bilgilerin alınması ile kampa kayıt olmaları sağlanmaktadır.

Online Kayıt Formu

Okul döneminin tamamlanmasıyla birlikte başlayacak olan yaz dönemi için özellikle çocukların ilgisini çekebilecek birbirinden farklı spor aktiviteleri üzerinden düzenlenecek olan kurslar ve kamplar ile bu alandaki taleplerinizi karşılamaktadır. Aquakamp gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda 25 yıllık tecrübesi ile çocukların eğitimini destekleyecek şekilde yazı geçirmelerini sağlamaktadır. Yüzmeyi öğrenmek isteyen çocuklar için yüzme kursu uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu sayede yüzme üzerine en iyi şekilde eğitim almaları ve kendilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır.

aquakamp.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?